adana saç ekim fiyatları

Son zamanlarda saç ektirmeye talep artması ile beraber saç ektirme de kullanılan yöntemler de çeşitlendi ve bir hayli gelişti. Hem kadınlar için hem de erkekler için saç ektirme işlemi yaptırmak mümkün. Hem saç dökülmesini en azı indirir hem de seyrek olan yerlere saç ekimi yapılır. Öyle ki acısız ve ağrısız yöntem bile çıktı. Öncelikle doğru ve kaliteli bir saç ektirme merkezine gidip nasıl bir saç ekimi istediğinizi söylemelisiniz, bu işin uzmanı olan kişi de sizin saç yapınızı ve kıl köklerinizi inceleyecek ve ona göre bir yöntem uygulayacaktır. Günümüzde tamamen doğal görünümlü saç ektirme de mevcut. Bu seçenek sayesinde saçlarınız tamamen doğal görünecek ve daha genç görüneceksiniz.

 

Saç Ekimi Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Saç ekimi yapılan bölgeye bir süre dikkat etmelisiniz, korumalısınız ve hassas davranmalısınız. Ekim yaptıktan sonra ilk iki hafta oldukça önemlidir. Uyurken sırtüstü yatmalısınız. Saç ekimi yapılan bölgeye belirli bir süre darbe ve sürtünme olmamalıdır, bu gibi etkenlerden korumalısınız.

 

İlk saç yıkaması da çok önemlidir, yaptırdığınız yerde yıkanmalıdır ve doktorunuzun gözetimi altında olmalıdır. Daha sonra sizin nasıl yıkamanız gerektiğini detaylı bir şekilde anlatacaklardır. Eğer ağır bir spor yapıyorsanız ve kafaya darbe almanız yüksek bir oranda ise bir süre uzak durmalısınız. Ayrıca saç ekiminden sonra hamam gibi saç ekimi uygulanan bölgeye zarar verecek etkenlerden de uzak durmalısınız.

 

Saç ekimi sonrası belirli bir süre alkolü kesmelisiniz ve sigara seviyesini en aza indirmelisiniz. Ayrıca saç ekimini kışın yapmanız daha doğru olacaktır. Çünkü yazın güneş ışınlarından korumanız gerekmektedir. Saç ekimi sonrasında bazı ilaçlar kullanmanız gerekmektedir, bunları doktorunuzun gözetimi altında ve düzenli bir şekilde kullanmalısınız. Saç ekimi yapılan bölgeye birkaç ay tıraş makinesi ile tıraş etmemelisiniz, sadece makas ile fazlalıkları alabilirsiniz.

 

Adana Saç Ekimi Fiyatları

 

Adana Saç ekimi fiyatı yaptıracağınız şehre, kliniğe, doktora ve saç tipinize göre değişmektedir. Birçok çeşidi ve yöntemi bulunduğundan dolayı fiyatta değişiklik göstermektedir. Öncelikle güvenilir ve işinde uzman bir doktor bulmalısınız, her yerde bu gibi işlem yapılmaz daha sonra doktorunuzun sizi muayene etmesi ve ona göre bir yöntem uygulaması gerekmektedir, saç ekim fiyatları da buna göre değişiklik sağlamaktadır. Saç dökülmeniz ne kadar yoğunsa fiyatı da o kadar artar ortalama bir kişinin saç ektirme fiyatı 2.000,00 ve üstüdür. Fazla dökülmesi olan bir kişinin ise saç ekim fiyatı 3.000,00 ve üstüdür.

 

Adana Saç Ekimi

adana saç ekim fiyatlarıadana saç ekimişaç ekim merkezleri adanasaç ekimi sonrasısaç ekimi sonuçları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir