adana saç ekimi

Saç problemi yaşayan insanlar iyi bir görünüm elde etmek için değişik rehabilitasyon usullerini incelemektedir. Özellikle erkekler saç dökülmesi problemiyle daha fazla karşılaşmaktadır.

Saç dökülmesi probleminde en tesirli rehabilitasyon usulü saç ekimi operasyonudur. İnsanlar internet üzerinden saç ekimi neticelerini merak etmekte ve araştırma yapmaktadır. Neticelere bakan şahıslar bu uygulamayı yaptırıp yaptırmayacağına karar vermektedir. Son yarıyıllarda saç dökülmesinden tasa yanan insanlar teknolojinin büyümesiyle birlikte daha iyi saç ekim neticelerini görebilmektedir.

Süreç Nasıl İşliyor?

Saç ekimi evvelinde ekim yapılacak alan kalem desteği ile tanımlanmaktadır. Daha sonra donör bölgesinden FUE saç ekimi usulleri uygulanarak saç kökleri alınmakta ve ekim işlemi başlamaktadır.

Saç Ekimi Sonrası Süreç

Saç ekim işlemitamamlandıktan sonra reel neticeler 6 ay ile 12 ay arasında ortaya çıkmaktadır. Ekim uygulamasının reelleştirildiği andan itibaren uzman doktorumuzun size verdiği teklifleri yerine getirmeniz gerekir.

Birinci Hafta

İlk hafta içerisinde ekim yapılan alanlarda kırmızı noktalı izler görülebilir. Bu mesele son derece süren ve basitçe tesirlerinin geçtiği bir yarıyıldır.

Sonraki Üç Ay

Ekim bitirildikten sonra ilk 3 ay neticelerin tesirini göremezsiniz. 3 aydan sonra ise yavaş biçimde de olsa saç bulunmayan alanlarda kıl köklerinin geliştiğini görebilirsiniz. Ekilecek olan kıl köküne göre başkalaşım gösterse de bu alanda yeterli bir seviyede uzama olmamaktadır.

Altı Ay Bitirilince

Reel saç ekimi neticeleri altı ay sonra ortaya çıkmaktadır. Bazı etmenlere bağlı olarak 7. ya da 8. Ay içerisinde saç bütün istenilen görünüme gelebilmektedir. Saç ekim uzmanlarının önerileri bütün olarak dikkate alındığı zaman 12 ay sonrasında natürel ve hoş saçlarınıza kavuşabilirsiniz

İlk haftalarda saçınızı negatif şartlardan gözetmek ve saça hasar vermeden yumuşak bir devireme reelleştirmeniz gerekir. 1 ve 3. aylar arasında ise saç köklerinin dökülmesi ile birlikte alana masaj yaparak kan dolaşımını çoğaldırmanız önerilir. Saç ekim uygulamaları günümüz teknolojisi ile birlikte basitçe uygulanan estetik işlemdir. Saç ekimi operasyonunu yapan merkez kadar saç ekimi uygulanan hastalarında dikkati ve itinayı sayesinde ekim neticeleri daha galibiyetli olabilmektedir.

Estetik saç ekimlerikişinin özgüvenini yerine getirmektedir. Saç ekimi neticelerinizin iyi olmasını istiyorsanız ilk olarak saç ekimi harekâtı hakikatleştiren merkezin alıcı yorumlarına bakabilirsiniz. Alıcıları tarafında negatif yorum alan merkezlerden uzak durulmasını öneri ediyoruz. Pozitif alıcı yorumlarının yer aldığı merkezlere saç ekimi müracaatı yaparak hayalini kurduğunuz saçlarınıza kısa bir vakit içerisinde kavuşabilirsiniz.

Adana Saç Ekimi

adana saç ekim fiyatlarıadana saç ekimisaç ekim fiyatları 2021şaç ekim merkezleri adanasaç ekimi sonuçları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir